ZAMAN YÖNETİMİ;

Zamanın en değerli kaynak olduğu günümüzde başaranın bir anahtarı da zamanı iyi kullanmak. Çalışanlarımızın zaman kaynağını verimsiz kullanması karlılığımızı ve kazancımızı olumsuz etkileyecektir. Çalışanlarımıza zamanı iyi kullanmanın sırlarını öğreterek aynı sayıda insan kaynağı olan rakiplerimizden bir adım önde olacağız.

Eğitimin Faydaları:
  • Zamanı iyi kullanan çalışan kadrosu,
  • Zamanı kötü kullanma nedenlerimiz,
  • Zaman baskısı ve stresinden uzak çalışanlar,
  • Çalışan tasarrufu,
  • Kişisel ve şirket gelişimi için ek zaman,

LİDERLİK & GENEL YÖNETİM

Günümüzde yönetimi sadece işletme fonksiyonlarından biri olarak görmek gerçekçi bir yaklaşım değildir.

Devamını Oku ...

İLETİŞİM BECERİLERİ VE İNSAN ÜSLUPLARI;

Bu eğitimde tüm katılımcıların kişilik envanteri çıkarılarak katılımcıların kendilerini ve diğer çalışma arkadaşlarını daha iyi tanımaları sağlandığı gibi karşılıklı iletişimlerinde yaşadıkları çatışmaların nedenlerini anlamaları sağlanmaktadır.

Devamını Oku ...

BEDEN DİLİ

Tüm katılımcılara beden dilinin önemi, nasıl ve nerelerde kullanılması gerektiği, yanlış kullanım şekilleri gibi temel beden dili eğitimi verilir.

Devamını Oku ...

PERFORMANS YÖNETİMİ VE ETKİN HEDEFLENDİRME

Günümüzde organizasyonların başarısının başlıca nedenlerinden biride aynı hedefe koşan hedef ve amaç karmaşası olmadan ahenk içinde oynanan takım oyununun başarısıdır.

Devamını Oku ...

ALACAK YÖNETİMİ (TAHSİLAT);

Zaman zaman yaşanan kriz ve resesyon dönemlerinde, önemi bir kez daha anlaşılan, başta KOBİ işletmeler olmak üzere tüm işletmelerin en önemli sorunlarının başında ürettikleri ve sattıkları ürünlerin parasını tahsil etmek gelmektedir.

Devamını Oku ...